Shaerrawedd


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Numer III

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Shul
Król Veidheal
Shul


Liczba postów : 297

Numer III Empty
PisanieTemat: Numer III   Numer III Icon_minitimePią 24 Sie - 22:09

Numer III Shaerralogo

Ktoś o godzinie 21:33: "O, dzisiaj 24. Jutro będzie nowy Shaerrapolitan, yay!"
Ja: Numer III Tumblr_m97uzqSos41ru3qn0

Nie ma to jak obudzić się z ręką w nocniku. W każdym razie, jak widać- udało mi się wyrobić! Brawa dla mnie, mistrza prokastynacji. Niemniej... Do rzeczy.
Jak zawsze na początku garść statystyk. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić 56 użytkownikami i 1,7k wiadomości. Brawo! Jeśli o użytkowników chodzi, jest ich aż o 21 więcej niż w zeszłym miesiącu. W sumie idziemy równym rytmem, średnio co miesiąc przybywa nam dwudziestu użytkowników. Brawa dla nas. Jeśli o wiadomości chodzi... No, też nie jest źle, bo w ciągu miesiąca napisaliście około pięciuset postów. Jestem dumna, niewidzialne ciasteczka dla wszystkich!
Nie przedłużając- zapraszam do lektury.

Numer III Fabularnie

Niech żyje wojna! Muzyczka marsza rżnie...
Nad Shaerrawedd zawisło widmo wojny. Teraz już nie ma odwrotu- armia Vertrisa się zbroi. Widać nowy przywódca nie zamierzał długo z tym zwlekać- w sumie może to i lepiej? Już niedługo będziemy świadkami wojny pomiędzy Wygnańcami, a Królestwem Kwiatów. Tu też rodzi się jedno pytanie- kto zwycięży? Czy Wygnańcom w końcu uda się pokonać Kwiaty i dostaną to, co chcą? Czy może to Królestwo pokaże, że nadal ma w swoich rękach całe Shaerrawedd i nie pozwoli na takie ekscesy?
Cóż, zobaczymy. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i obserwować kolejne poczynania kotów z tych ugrupowań.

Poszukiwań Serca Shaerrawedd ciąg dalszy.
Tak jest! Jest to informacja już potwierdzona. Aenye, grupa powstała na potrzeby poszukiwania zaginionego artefaktu znów postanowiła spróbować swoich sił. Pod przewodnictwem młodej liderki Visenny stado ma zamiar przeczesać całe Shaerrawedd w poszukiwaniu Serca i, jak mówią, zajrzą pod każdy kamień i każdy liść, byleby bezcenny fant odnaleźć. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć grupie powodzenia w ich misji.

Numer III Postac

Pieczarka - pani szpieg z grupy Wygnańców. Urodzona wśród swych współbraci z matki Poziomki i ojca Maślaka kotka od początku przykuwa uwagę. Może to ze względu na nietypowe imię? Czy może na tę filigranową, drobną posturę, zgrabność ruchów i gracja, z jaką stawia każdy krok składa się całe to zaaferowanie kotką? Czy może to jej charakter? Wszak nie od dziś wiadomo, że Pieczarka jest kotką odważną, nie boi się przedstawiać swoich poglądów, nawet jeśli kłócą się one z tym, co mówi reszta grupy. Doświadczona życiowo kotka może pochwalić się rozległą wiedzą na różne tematy, życie wymagało od niej mocnego charakteru i umiejętności stawiania na swoim. I, przede wszystkim, dbania o własne interesy na pierwszym miejscu.
Cóż, prawdopodobnie jedyne, co psuje wizerunek Pieczarki jako silnej, asertywnej, wręcz samowystarczalnej kobiety jest fakt, że bardzo szybko ulega męskim wdziękom. I, moja droga, ukrywanie tego faktu wychodzi ci cokolwiek miernie- skoro nawet nasz wybitny szpieg-ninja Shulosaki zdążył się zorientować, że między tobą i Roslarbem jest chyba cała tablica Mendelejewa, to prawdopodobnie każdy to wyczuje.

Numer III Kk

Kot syberyjski (SIB) - rasa kota odkryta w roku 1989 w Związku Radzieckim dzięki małżeństwu Schultz. Początki kotów syberyjskich datuje się na XVII w., choć niektóre źródła podają nawet wiek XI. Kot tej rasy to przedstawiciel jednej z niewielu naturalnych ras półdługowłosych, a więc jego ewolucja następowała bez ingerencji człowieka. Jak można się domyślić, pochodzi on z Syberii i jest jednym z najczęściej występujących kotów domowych w Rosji. Hodowla tej rasy w Polsce zaczęła się w roku 1989. Koty syberyjskie zostały uznane przez FIFe dopiero w 1998 roku.

Numer III Sib1

Syberyjczyki to koty duże, kotki z reguły są mniejsze od samców, które mogą ważyć od 8 do ponad 10 kg. Koty te mają masywne, mocne ciało. Cechą szczególną są szerokie u nasady uszy z wystającymi frędzelkami oraz lekko skośne, duże oczy; każdy kolor jest dopuszczalny. Koty te mają mocny kościec, muskularny kark i szeroką klatkę piersiową oraz mocne, proporcjonalne do tułowia łapy. Futro mają półdługie, bardzo gęste, wydłużające się od łopatek do zadu, opadające na boki i górną część ogona. Sierść nigdy nie zbija się w kołtuny. Zawsze występuje tzw. kryza, żabot i portki. Kolorystycznie koty syberyjskie dzieli się na dwie odmiany: tzw. klasyczne i Neva Masquerade. Wśród kotów umaszczonych klasycznie dopuszczalne są wszystkie kolory, wliczając wszystkie odmiany kolorystyczne z białym, z wyjątkiem czekoladowego, liliowego, cynamonowego i oznaczeń. Występowanie koloru białego jest dozwolone m.in. jako biała gwiazda, medalion, biała klatka piersiowa, brzuch, łapy oraz bicolour, arlekin, van. Umaszczenie Neva Masquarade to znaczenia typu point (maska, uszy, łapy, ogon).

Numer III Sib2

Numer III Humor

Zasłyszane na ChatBoxie, ciąg dalszy ciągu dalszego.


Cytat :
[21:17:59] * Katkreuus zabiera słoik i idzie go wpieprzać
[21:20:18] @ Zireael : Jesz słoiki?
[21:20:23] @ Zireael : Mam dużo w domu, mogę ci dać c:
Czym jest kontekst?

Cytat :
[21:03:41] @ Shul : Napiszcie coś śmiesznego, bo inaczej w tym miesiącu nie będzie w gazetce "forumowego humoru" *nie ma prawie żadnego cytatu*.
[21:04:11] Rook : banany jedzą małpy.
[21:04:54] Shara : One jedzą banany? Ja słyszałam, że opony samochodowe w sosie malinowym O.o Ale nic...trudno. Jestem tępa i tak chyba zaostanie.
[21:06:02] Falka : a ja wam powiem że opony samochodowe w sosie malinowym ustępują tylko i wyłącznie dętce od roweru maczanej w czekoladzie
Wymuszony absurd wcale nie jest taki śmieszny ;__;

Cytat :
[19:24:28] Vertris : Polskie imiona są całkiem fajne... na przykłąd taki... Przemek
[19:25:37] Vertris : i mogłabyś mówić "bijesz go, a może on się nazywa Przemek?"
[19:27:15] @ Zireael : HAHA. "Smoliście czarny kocur, wokół którego roztaczała się nieprzyjemna woń Wygnańców, wolnym krokiem kierował się w stronę Spalonego Lasu. Choć był w grupie już dobre kilka tygodni, nie zdążył poznać wielu kotów. Może nadeszła pora, by szarooki nieco się zintegrował z resztą? Zbliżył się do przebywających między drzewami kotów i rzekł: - Witajcie, Przemek jestem."
Z cyklu: "Nie proś innych o pomoc z doborem imienia dla postaci"

A ponieważ cytatów było mało... Spam obrazkami! Yay!

Numer III Tumblr_m99rpauyr61rx3xdgo1_400
To ja.

Numer III Tumblr_m99h269MgA1rx8lgjo1_500

Numer III Tumblr_m943gx70AD1qewacoo1_500

A na koniec- mój przyszły syn!
Numer III Tumblr_m6g0weZWTo1rn7p03o1_400
Słodki, prawda? ;u; No ba, że słodki dafasfafgfg *dostaje cukrzycy*

Numer III Koncwka

Hell yeah, dotarliśmy aż do samego końca! Naprawdę mnie to cieszy, że nadal żyję. I że byłam w stanie to w ogóle napisać po tym, jak mój mózg został wyprany przez zbyt dużą ilość dubstepu w Step Up 4, na który zostałam siłą zaciągnięta. W każdym razie- padam na twarz. O tak:
Numer III Tumblr_m96t6oSEhI1rtzir1
Jednak... Huhu, jakimś cudem nadal funkcjonuję. Następnym razem niech mnie ktoś kopnie w dupę trochę wcześniej, żebym zaczęła robotę, bo jednak pisanie wszystkiego z myślą "fasdfasjak muszę to dzisiaj skończyć, bo jutro nie będę miała dostępu do kompa" jest cholernie frustrujące i palce lubią skakać nie na te klawisze, co trzeba. Za wszelkie literówki przepraszam, nie chce mi się ich poprawiać, lol.
Przy okazji- prosiłabym was wszystkich o większą aktywność. Ja wiem, że niedługo szkoła i większość z was emuje w kącikach, ale jednak zbierzmy się w kupę i popiszmy, co? Bo jak nie, to osobiście do was przyjdę i was skopię po tyłkach >:T
GLANEM.

Bywajcie, słoneczka, do następnego! :'D
Numer III Tumblr_m7yf1auQEH1r91bgy
Powrót do góry Go down
http://samurajszadzik.deviantart.com
Pieczarka
Zwykły kot
Pieczarka


Liczba postów : 33

Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitimeSob 25 Sie - 7:15

*Zemdlała jak zobaczyła swój nick pod nagłówkiem "Postać miesiąca"* Dzięęęęękiiii ! Kocham Was! Numer III 1162755474

Zajowiste uczucie jak ktoś tak doceni
Powrót do góry Go down
http://www.5minutprzedkoncemlata.blogspot.com/
Go??
Gość




Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitimeSob 25 Sie - 7:27

Jej! W końcu numer trzeci! Nie mogłam się doczekać! :-D
Numer świetny jak każdy inny. Szkoda tylko, że nie było żadnych fajnych cytatów, ale kit z tym. Poza tym było świetnie <3
Powrót do góry Go down
Zireael
Królowa Veidheal
Zireael


Liczba postów : 431

Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitimeSob 25 Sie - 10:32

Jeżu kolczasty, Żul, jesteś uzależniona od tumblra.
Powrót do góry Go down
https://shaerrawedd.catsboard.com
Shul
Król Veidheal
Shul


Liczba postów : 297

Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitimeNie 26 Sie - 20:02

Cieszę się, ze się podoba ;u;

Zireael napisał:
Jeżu kolczasty, Żul, jesteś uzależniona od tumblra.

Numer III Tumblr_m9dl4iOTVW1rx92nmo1_500
Powrót do góry Go down
http://samurajszadzik.deviantart.com
Falka
Medyk
Falka


Liczba postów : 125

Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitimePon 27 Sie - 10:35

Świetna robota Żulciu kochanie nasze :D a z tym chatboxem to było śmieszne >.> miałam akurat na to ochotę :Pale literówek nie widziałam więc nie masz się o co martwić. Jeśli chcesz mogę pilnować dla ciebie terminów ^.^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Numer III Empty
PisanieTemat: Re: Numer III   Numer III Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Numer III
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Numer I
» Numer II

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shaerrawedd ::  :: Shaerrapolitan-
Skocz do: